חוגגים בר מצווה ל FRESH !

אז עברה שנה! ככה עברה … בשניה… לפני שנה חגגתי בת מצווש ועכשיו כבר בר מצוה.
13 שנים ל FRESH, זמן טוב להסתכל על הדברים, אז השנה בעצם פתחתי עוד עסק עם השותפה/ החברה המדהימה שלי שני (תכלס זה הדבר הכי חשוב – במי אתם בוחרים כפרטנרים שלכם). ADAMS & EVES משחק קלפי הזוגיות שלנו התקדם והפך מחלום וסקיצה – למוצר קיים שנמכר בעיקר באתר שלנו אבל לא רק … כמה דברים למדתי מהדרך, פעם ראשונה בשבילי למכור מוצר, חשבתי שזה כל כך פשוט (היה נראה דיל הרבה יותר טוב מלתת שירות…) אבל, זה לא בדיוק ככה. יש במוצר כל כך הרבה לדעת + לתת שירות.

הדרך לימדה אותי מיליון דברים חדשים, מפרויקט גיוס ההמונים שעפתי בו ולא ראיתי בעיניים ועד היום שמנסות תוך כדי תנועה לפצח את הקהל הכי נכון כדי להגיע לעוד ועוד לבבות של זוגות שרוצים לשים את הציניות בצד ולהתחיל לשחק, ועדיין כל פעם שרואה במייל הזמנה חדשה באתר אני מתרגשת ומכינה עוד מעטפה עם חבילת הקלפים (שכבר הכנתי מראש) כותבת את הכתובת ושמה חותמת ובול ושולחת בדואר לעוד זוג שיפתח , ישחק, ישמח..ויתרגש…וכשפנתה אלינו חברת הייטק לתת את הקלפים מתנה לעובדים שלה לכבוד טו באב התרגשנו מאוד…. והכנתי 30 חבילות ממותגות ומוכנות לשמח את הזוגות …כל מעטפה ומעטפה עושה אותי, אותנו מאושרות . הפרוייקט הזה חידד ומתח את היכולות שלי וגרם לי לפתח עוד כמה שרירים חדשים (שגיליתי על קיומם ממש בחודשים האחרונים) וזה לא תמיד פשוט ! אבל זה נותן לי המון כוח וחשק והרגשה שדברים מתקדמים (יש עוד עולם שלם בחוץ שלא הגענו איליו עדיין..) וזה כיף גדול! וממש כיף שיש שותפה כזאת כמו זאת שיש לי (love u)!
אני עובדת בשמחה ואהבה – באמת לא יודעת מה היה קורה איתי בלי העבודה שלי ?
איך הייתי חווה את העולם הזה בלי הלקוחות (שלפעמים גם משגעים אותי ) אבל איכשהו זה תמיד משתלם, זאת מערכת יחסים אמיתית וכנה ואני אוהבת אותם, ללכת את הדרך, לעשות סדר בדברים ללוות אותם ולהחליט אתם מה הדבר הבא שנחוץ כדי שהעסק ימריא, ותמיד יש כל כך הרבה שניתן לעשות… רק תנו לי ! לכו על זה !
אני אוהבת עיצוב ויופי וזה מה שנותן לי את הכיף בחיים ואני מוצאת אותם בכל מקום ובכל פנה לכן אני מצלמת המון ויש בי רצון לתעד כל פריים ופריים ואף פעם לא נמאס לי תמיד יש את הפריים הבא שמתגנב לאייפון שלי (בטח שמתם לב… )
אז זהו חוגגת בכיף 13 שנים של יצירה ועבודה ודרך , איזו דרך, חוגגת דרך של לצאת החוצה לעולם ולתת מעצמי כל מה שאפשר ולקבל המוווןןןן בחזרה!
רוצה לומר תודה ענקית לכל השותפים שלי בדרך ובעיקר לממי האחד והיחיד שלפעמים אין לו זמן לשטויות שלי (ממי אתה יכול לקצר את הסרטון של הקלפים ל 30 שניות??) אבל תמיד שם בשבילי ! וזה ממש שלא מובן מאיליו!
לכבוד הבר מצווה – 10% הנחה למיתוג / האתר הבא עד סוף החודש!