מוצר חדש נולד - משחק קלפי הזוגיות Adams & Eves

הכל התחיל לפני קצת יותר משנה, כשנסענו, בעלי ואני, למדבר. הגענו למקום קסום, שקט ומנותק מהעולם. אכלנו אוכל טוב, שתינו יין טוב, דיברנו, טיילנו ו…פתאום נהיה לנו קצת מצ‘עמם…לצפות בטלוויזיה, או לפתוח לפ-טופ לא היה נראה לנו הגיוני, כי בכל זאת,נסענו למדבר כדי ליהנות אחד מהשנייה, לא?

ואז עלה רעיון – להמציא משחק קלפים!

משחק הקלפים Adams & Eves הוא התוצאה של אותו נופש מדברי, שהפך להיות אחת החופשות המהנות, המצחיקות, המרעננות, המקרבות והסקסיות שהיו לנו. מדהים להיזכר, שכשהחלטנו להמציא את המשחק לא ידענו עד כמה הוא יהיה לנו כיפי ומוצלח! הגדרנו 3 רמות "תעוזה" ונכונות לזרום עם המשחק (לב אחד, שני לבבות ושלושה לבבות) ובאמת, אותו ערב המריא לגבהים מטורפים!

מכיוון שהמשחק הזה עשה לבילוי הזוגי שלנו כל כך טוב, החלטתי שאני חייבת להפיץ אותו, כדי שעוד זוגות אוהבים, מכל הסוגים והמינים, יוכלו גם הם ליהנות מתוספת של קצת פלפל והרבה FUN לזוגיות.

החוקים ממש פשוטים: מערבבים את הקלפים (אם מתחשק לכם להשתגע קצת יותר – שחקו רק עם קלפי שלושת הלבבות), כל אחד בתורו מושך קלף מהחפיסה ו-"מה שיוצא – אני מרוצה!".

כיף לשחק בחברת זוגות חברים (לנועזים פחות- שחקו ללא שלושת הלבבות ולנועזים יותר- לכו על זה). ערב חברתי מצחיק במיוחד מובטח!

אפשר להזמין את הקלפים באתר

http://www.adamsandeves.com/