הסיפור שלי
ענת גפני - עיצוב גרפי

היי, אני ענת קוצר גפני, אוהבת את החיים, חיה ונושמת עיצוב ושיווק.

למדתי תקשורת חזותית בויצו חיפה לפני הרבה שנים, וב 15 השנים האחרונות אני מנהלת את Fresh סטודיו למיתוג ועיצוב גרפי.

באמצעות המיתוג אני מביאה לידי ביטוי את התשוקה והייעוד שלי, לעזור לא.נשים להתפתח.
אני אוהבת לראות איך אנשים הופכים חלומות לעסקים, ובעיקר נהנית להיות "מעצבת הבית" של כל כך הרבה נשים מדהימות שהולכות אחרי ליבן, מגשימות, ויוצאות החוצה באומץ דרך עסקים משלהן.

my_story1

את ההשראה שלי אני שואבת מהמפגש המרגש עם הדברים הקטנים והגדולים בחיים, משיטוט בשדות הירוקים של בנימינה ליד הבית, ועד לטיולים מעוררי השראה בערים המדהימות בעולם. 
מטוקיו אימצתי את העיצוב הנקי, גני הזן ואסטתיקת הואבי סאבי (המתרכזת בקבלת הארעיות וחוסר השלמות) שלה. במראקש הצבעונית שאבתי השראה מרחובות העיר העתיקה, ומהמוזאון של איב סן לורן החדשני ומאיר העיניים, המוקף בגן קסום בלב העיר. המוזאונים לאומנות מודרנית והגלריות בניו יורק, לונדון ואמסטרדם מייצרות לי תמיד מפגש מרתק עם מה שחדש בעולם האומנות, והמסעדות בגורדי השחקים של הונג קונג מציפות אותי בשלובים מרתקים של עיצוב וטעמים.

my_story_amsterdam

מתוך חיבה עמוקה לאמנות בשנים האחרונות התאפשר לי להכיר אמנים צעירים ומוכשרים בסיורי אמנות בהם השתתפתי בערים שונות בעולם. גם מהם קבלתי המון השראה שפותחת את החושים ומנתבת את היצירתיות שלי לכיוונים חדשים. אני אוהבת ליצור יש מאין, מחפשת תשובות במקומות מפתיעים, מתרחקת מעיצוב קונבנציונאלי, ומייצרת לכל עסק וייב מיוחד משלו.
בעשייה שלי הכי חשוב לי לדייק את הייחודיות של האדם והעסק שבחרו בי, וליצור עבורם עולם של צורות וצבעים שידע לייצג אותם ואת השאיפות שלהם בצורה הטובה ביותר. 

מבחינתי החוכמה הגדולה ביותר ביצירת מותג לעסק, היא היכולת להתבונן על הפוטנציאל הגלום בו, ולייצר מיתוג שלא רק ייצג את מקומו הנוכחי, אלה בעיקר יהווה לו וללקוחותיו השראה למקומות אליו הוא הולך. 

my_stor_art

במהלך השנים האחרונות ליוויתי מאות עסקים קטנים ובינוניים בתהליכי מיתוג ובניית זהות גרפית משלב הקונספט (השלב החשוב ביותר), דרך עיצוב הלוגו והנראות הגרפית, בפרינט ובדיגיטל ועד לאתרי אינטרנט מתקדמים.
בתהליך העבודה אנחנו מגדירים יחד את המאפיינים והייחודיות של העסק ומוצאים את ה DNA המיוחד לכם.  בהמשך אני מעצבת את כיווני הקונספט ויוצקת צבעים, צורות וגופנים. כל אלו הופכים במהרה למיתוג ייחודי, מלא בסטייל ויופי ובתוך זמן קצר (אם תעמדו ביעדים ובמשימות שאבקש מכם) תוכלו להציג בגאווה ללקוחות שלכם. את הלוגו החדש, האתר, החומרים השיווקיים, ובעיקר, תדעו שיש לכם זהות עיצובית שעובדת עבורכם, יש לכם גב ואתם מוכנים לקפוץ למים העמוקים.

my_story

בנוסף לעיצוב הגרפי הייחודי אני מביאה חשיבה שיווקית רחבה, ליווי אישי ומדויק לכל לקוח ושרות נעים ומכל הלב. אני דוחפת אתכם קדימה אם צריך, מראה לכם איפה ומה כדאי לשפר ומובילה אתכם לצאת לעולם עם מסר ברור 'מעוצבים' הכי טוב שאפשר!

הסלוגן של הסטודיו-  We Make You Look Good -   מייצג נאמנה את תפיסת עולמי כממתגת, כי בעולם של היום כשהכל ממותג, זה בדיוק מה שאתם רוצים - ואני כאן כדי לעזור.