לפני 14 שנים עברנו לבנימינה מת"א ופתחנו את FRESH, עסק קטן ובוטיקי למיתוג עיצוב גרפי והקמת אתרים.
הרבה מאוד גלגולים עבר העסק הזה , אבל השינוי הכי משמעותי קרה לפני 7 שנים כשהוא הפך מעסק של שניים (רונן ואני) לעסק שלי!
ב 7 שנים האחרונות הוא רק שלי, והוא הכי מדויק לי וללקוחות שלי.

הסיפור שלי דומה מאוד לזה של הרבה מאוד נשים בשנות ה 40 לחייהן, בגדול – קודם המשפחה, קודם הילדים , קודם הבעל.. ובסוף הרשימה – אני!
ובדיוק בגלל זה החלק שאני הכי אוהבת, שהכי חשוב לי, ושהכי קרוב לליבי זה ללוות עסקים קטנים ובינוניים (בעיקר של נשים אמיצות שרוצות לצאת החוצה) כי זה בדיוק הסיפור שלי…

בהתחלה אפילו לא ידעתי בכלל שאני רוצה לצאת לעולם,
ישבתי מאחורי המחשב, מול המסך וחייתי בתוך עולם הצבעים והצורות,
כמה נעים היה שם מאחור, היה לי איש שיווק מבריק ואני 'רק' עיצבתי.
אני זוכרת איך החברות המעצבות שלי קנאו בי שלא הייתי צריכה "להתעסק" עם השיווק,
כי זה שריר אחר לגמרי והוא היה מורדם אצלי עמוק בפנים באותם ימים (משהו שאני שומעת מהמון נשים שמקימות עסקים, תני לי לעשות את העסק עזבי אותי מהשיווק והמכירות).

עברו הרבה צבעים וצורות בנהר מאז, והשריר הזה התחיל להתחזק לו לאט לאט.
'לצאת החוצה' הפך מצורך הכרחי לתשוקה של ממש. הרצון לצאת, להעז, לחלום, להגשים
להוביל, להשפיע, לשנות ולו במעט את העולם לטובה. כל אלו קורים כשאת יוצאת ופוגשת את העולם, ומביאה אליו את הקסם הייחודי שלך.

חלק גדול מההנאה שלי היום בקשר עם הלקוחות שלי הוא דווקא הליווי. החיבור בין היכולת להבין, ללוות, לדייק, ולתת דחיפה קדימה להגשים את החלומות, ואז לגשת למחשב ולעצב את זה, כדי לתת להן את הכלים הכי יפים ומחבקים לצאת איתם לעולם!
הכי כיף זה לשמוע איך הלוגו, האתר, הגלויות נותנות להן את הכוח לצאת לעולם, ואיך המשוב שהן מקבלות מהעולם בחזרה הופך להיות הרוח במפרשים של העסק החדש שלהן. מיתוג כמנוע לביטוי העצמי שלהן בעולם.

את באה לקבל עיצוב גרפי , מיתוג , אתר חדש… אבל בעצם מקבלת העצמה, ליווי , תמיכה כדי ללכת ולהגשים את החלום הקטן / גדול שלך.

החלטה של אישה 'לצאת החוצה' – מחוברת קודם כל לחיבור פנימי שאנחנו כנשים לפעמים שמות בצד כשהילדים קטנים, כשאין זמן, שהכול חשוב יותר ממה שאנחנו רוצות לעצמינו.
החיבור הפנימי מוביל לרצון הבסיסי של 'מה אני בכלל רוצה?' והוא מוביל להגשמה, וההגשמה מביאה אתה כל כך הרבה אושר והכרה ופידבק מהעולם של מה אני שווה… ולא פחות חשוב מזה מביאה אתה חופש כלכלי שזה כוח אדיר!! ושינוי מאוד משמעותי בחווית החיים של כולנו!

בואו לא נשכח שרק לפני 100 שנה נשים הורשו להצביע בארה"ב. וכמה שאנחנו 'מתקדמות', יש עוד הרבה דרך לעשות עד שנשים באמת ירשו לעצמן כמו גברים – ללכת על כל הקופה!
חשוב לומר שלא כולן בנויות באופן הזה… אבל יש הרבה מאוד נשים שכן.

שמחה להיות חלק מהמקום שעוזר לנשים להתקדם ו'לצאת החוצה'.
זה הדבר הכי חזק שדוחף אותי קדימה ונותן משמעות אדירה לעבודה שלי.

במשך השנים ליוותי מאות עסקים והכרתי את כל אותן נשים מהממות שכן בחרו להגשים את עצמן ולקחת את הצ'אנס הזה, לפתוח עסק וללכת אחרי הלב.

הזדמנות ענקית לומר תודה! לכל אותם לקוחות שבחרו בי (גם לגברים),
ל Ronen Gafni האחד והיחיד שתמיד תמיד האמין בי וראה בי את הדברים שאפילו אני לא הצלחתי לראות לפני שנים רבות!
לכמה אנשי מקצוע מדהימים שהלכו איתי את הדרך במשך השנים, תמיד עם סבלנות אין קץ אליי וללקוחות שלי HTMLine על בניית האתרים, Or Kaplan על צילומים מדהימים וסרטוני וידאו מעלפים, אלה פאוסט שעובדת אתה בתקופה האחרונה – צלמת בחסד!סיגלית ששון פילץ ועוד מלוות עיסקיות שמפנות אליי המון לקוחות במשך השנים!

תודה, תודה, תודה!