משיקה מוצר חדש בסטודיו – TAKE A LEAP

מתוך משוב של כמה לקוחות מתלהבות שלי, הבנתי שהתמיכה והליווי שלי יכולים להרים אותך ואת העסק לגבהים חדשים, כך יצא שאני מלווה את נאוה הרשברג (https://www.alloncenter.co.il) בשנה האחרונה, נפגשות פעם בשבועיים לשעת ליווי, עוברות על מה שיש, מה שחסר, מה שנדרש, ואני מלווה ברעיונות, בהידוק ההבנות ובכל מה שנדרש כדי להתקדם תכלס הלכה למעשה.

זה ליווי ותמיכה לעסק ולנפש, כמו פוש קטן קדימה, הרעיונות הם שיווקיים, אבל לא 'לפי הספר', יותר אישי, מה שמתאים לכל אחת, יותר בהיבט הנפשי של העסק שלך, כן.. כן… ממש נפשי כי כמו שאתן יודעות אנחנו מנהלות עסקים קטנים ואנחנו ומצב רוחנו משתקף מיד בממד ההצלחה של העסק, כולן מכירות את זה כשאת בדאון.. פתאום גם לא מתקשרים לקוחות חדשים, כשאת מאוזנת – אין לך זמן לחזור לכולם…
אני פשוט מכירה את זה טוב, וקוראת נכון את התמונה…

הליווי הוא בכל שלב של העסק, כאשר מרגישים שצריכים להזיז משהו, שצריך איזה פוש..
את אותו הדבר אני עושה גם עם Michaela Mende Janco שמעבר לאתר שאני מעצבת ומקימה עבור העסק שלה, אני נותנת את התמיכה הזאת בהסתכלות על העסק בעיניים של מי שכבר מבינה את הפוטנציאל (כן לפעמים אנחנו צריכות חיזוקים כדי ללכת בדרך) מה אפשר לעשות, כדי לארוז יותר נכון את השירותים, איך להציג אותם לעולם, לחשוב יחד מה נכון לעשות ובמה להשקיע עכשיו ובשורה התחתונה – להרוויח תכלס יותר כסף!
זה כמו שיש לך שותפה עם ניסיון שהכי רוצה שתצליחי וגם מאמינה בך בטרוף (ככה הן מגדירות את התחושה)

למי זה מתאים ?

לכל אחת או אחד שיש לו עסק ומוכן להסתכל על הדברים שמעבר, שמוכן להקשיב וליישם ורוצה שיהיה מישהו שידחוף אותו לעשייה.
אז קדימה, אשמח לקבוע פגישת ליווי ותמיכה ראשונה.
350 ₪ לשעה.

*ניתן לקבוע מיפגש אחד או סדרה.

    שם

    דואר אלקטרוני

    טלפון

    הודעה